Pre investorov

MÁTE CHUŤ PODNIKAŤ A CHYSTÁTE SA INVESTOVAŤ?

Pokiaľ neviete, do čoho by ste vložili Vaše peniaze, ale viete, že by to malo byť výnosné, tak potom nižšie uvedené informácie sú venované Vám:
Jednorázová investícia, ktorá nevyžaduje zvláštnu odbornosť, je obľúbená po celej Európe a zarába peniaze ešte aj vtedy, keď Vy spíte alebo ste na dovolenke, je samoobslužná autoumyvárka EHRLE.

Návratnosť investícií je do 3 až 4 rokov a potom naďalej neustále profituje...

Túto autoumývareň si predstavte tak, ako automat na chladené nápoje, do ktorého smädní ľudia vhadzujú peniaze a za to dostanú očakávaný studený nápoj. Nie je tu čašník, ani pokladník, nečakáte v rade, nie je žiadna nervozita, iba dokonalý výsledok.

PREČO PRÁVE BEZDOTYKOVÁ UMYVÁRKA EHRLE?

1. Autoumývarky EHRLE už zďaleka upútajú svojou jednoduchosťou, ale zároveň atraktívnym dizajnom.
2. Autoumývarky EHRLE sľubujú profesionálnu, čistú a rýchlu prácu, čo splnia v priebehu 5-7 minút. Len toľko času potrebujú na dokonalé umytie a ošetrenie vášho auta.
3. Vodiči budú milovať nielen rýchlu prácu, vynikajúce výsledky, ale aj priateľské ceny.
4. Autoumývarky EHRLE garantujú umývanie auta bez poškodenia nalakovaného povrchu a vysušenie laku bez fľakov.
5. Obsluha je jednoduchá vďaka prehľadnému riadiacemu panelu, na ktorom je jasne uvedený stručný návod na používanie.
6. Ľahký striekací nástavec nie je ťažký  ani pre dámy.
7. Na autoumývarke EHRLE umyjete osobné automobily, pikapy, dodávky,  motocykle aj karavany. Takže nikto nemusí odísť a vyhľadať inú autoumývarku.
8. Autoumývarku je možné používať aj pri teplotách pod bodom mrazu, podlahy sú vykurované a technológia pracuje s teplou vodou.
9. Vodiči môžu vhadzovať do mincovníka žetóny EHRLE alebo mince v hodnote 0,5; 1 a 2 eurá, použiť elektronický dobíjací kľúč alebo vernostnú kartu.


Ak Vás zaujali  samoobslužné bezdotykové autoumývarky EHRLE, viac informácií  Vám  poskytneme na požiadanie alebo
pre vypracovanie cenovej ponuky  si stiahnite dotazník


© 2015-2024 PTS čistiaca technika, Zvolenská cesta 25 974 05 Banská Bystrica - 2015 Tvorba web stránok - Web služby s.r.o.